Rozvodový advokát

Proč pro Vás bude dobré využít služeb rozvodového advokáta?


Vaše manželství již není funkční a Vy přemýšlíte o rozvodu? V tom případě je na místě obrátit se na odborníka v tomto oboru, kterým je rozvodový advokát. Jeho úkolem je, aby Vám tuto těžkou životní situaci co nejvíce ulehčil a zajistil hladký průběh celého řízení.

Rozvodový advokát Vám připraví návrh na rozvod manželství a zastoupí Vás před rozvodovým soudem. Pomůže s vypořádáním společného jmění manželů, svěřením dětí do péče i s určením výše výživného na děti.

Jelikož rozvodový advokát je zkušený odborník ve svém oboru, je Vaše pozice po jeho boku silnější, než když si vše zařizujete sami. Může Vás zastoupit v soudním řízení, nebo Vám pomoci se sporu vyhnout a ušetřit tak spoustu peněz.

Mnohdy Vám advokát pomáhá už jen tím, že jedná s protistranou bez zbytečných emocí a díky tomu je rozvod levnější, rychlejší a efektivnější. Zvláště potom u sporných rozvodů, kdy spolu obě strany nekomunikují, nebo komunikují špatně.

S pomocí rozvodového advokáta je větší pravděpodobnost, že mnohem snáze dosáhnete podmínek, které jste schopni akceptovat.

Pokud si ještě nejste jisti, jak rozvod řešit nebo nevíte, co Vás při rozvodu čeká, poskytneme Vám konzultaci, při níž náš rozvodový advokát zhodnotí situaci a navrhne Vám nejlepší možné řešení.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

O konzultaci si také můžete požádat vyplněním kontaktního formuláře.

Pomůžeme vyřešit Váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

S čím Vám právníci naší advokátní kanceláře pomohou?Hodnocení služeb klienty

Potřebujete bližší informace ke službám naší advokátní kanceláře?


S veškerými Vašimi dotazy Vám rádi poradíme. Stačí se obrátit na naši telefonickou infolinku nebo nám napište email.

601 303 666

info@azlegal.cz

Copy link