Obhájce

Kompletní obhajoba v trestním řízení od začátku do konce


Všeobecně je zažita nesprávná představa (často záměrně podporovaná vyšetřujícími policisty a státním zástupcem), že pouze osoba, která je vinna, potřebuje obhájce. Není bohužel neobvyklé, že trestně stíhanou osobou se někdy stane i naprosto nevinný člověk. V dnešní době se neprávem trestně stíhaným může stát každý z nás…

Dnes někdo jiný, zítra klidně i Vy…

Kvalitní obhajoba poskytovaná dobrým obhájcem proto nalezne své uplatnění jak uskutečných viníků a pachatelů trestné činnosti, tak i u osob stíhaných zcela neprávem.

Právní pomoc a obhajoba od AZ LEGAL

Úkolem takového obhájce je poskytnout obviněnému potřebnou právní pomoc, účelně využívat k hájení jeho zájmů prostředků a způsobů obhajoby uvedených v zákoně a zejména pečovat o to, aby v řízení byly náležitě a včas objasněny skutečnosti, které obviněného zbavují viny nebo jeho vinu zmírňují.

Nejste na to sami!

Obhájce je oprávněn činit za obviněného návrhy, podávat za něho žádosti a opravné prostředky, nahlížet do spisů, účastnit se některých vyšetřovacích úkonů a dále mluvit s obviněným, který je ve vazbě.

Dále má v rámci trestního řízení řadu mimořádných práv, která žádná jiná osoba (ať už sám obžalovaný nebo jeho osoba blízká nemá). Dobrý obhájce má navíc odborné znalosti a praktické zkušenosti, které obviněný – právní laik – postrádá.

Primárně si obviněný může v kterékoliv trestní věci sám zvolit svého obhájce – podle svého výběru. Kvalifikovanou obhajobu nebo související právní pomoc v trestním řízení Vám poskytne i naše kancelář AZ LEGAL se sídle v Praze.

Nechte nás, se za Vás postavit…

Obraťte se na AZ LEGAL.

POMŮŽEME VÁM ŘEŠIT VÁŠ PROBLÉM…

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naši infolince, kde vám rádi sdělíme podrobnosti a domluvíme se na termínu konzultace.

601 303 666

info@azlegal.cz

Také si rovnou konzultaci můžete rezervovat v našem rezervačním systému po kliknutí na tlačítko.

advokát obhájce

Pomůžeme vyřešit váš problém. Domluvte si konzultaci s našimi právníky.

Jak nás klienti hodnotí?


Více než 1 500 klientů

JIŽ VYUŽILO NAŠICH SLUŽEB

97 % klientů

NAŠE SLUŽBY DOPORUČUJE

15+ specialistů

S RADOSTÍ ŘEŠÍ VAŠE POTŘEBY

Chcete vědět víc o službách naší advokátní kanceláře?


Také právě od toho jsme tu a vše vám rádi zodpovíme.

601 303 666

info@azlegal.cz